NIELEN slovenská biblia DO TELEFÓNU S ANDROIDOM

Bibliu - Sväté Písmo, môžete teraz mať aj vo svojom telefóne, ktorý je vybavení operačným systémom Android.Jej najväčšou výhodou je, že okrem množstva iných jazykov obsahuje aj slovenský katolícky preklad autorizovaný Spolkom Svätého Vojtecha. Samotná aplikácia je graficky veľmi príjemne spracovaná a funkčne dobre vybavená.

Po spustení vás na úvodnej obrazovke čaká 6 ikoniek. V Biblii môžete ťuknutím na hlavičku prehliadať vami vybrané knihy, kapitoly a verše. Počas čítania si môžete svoje postrehy a myšlienky k jednotlivým veršom zapisovať do poznámok a ak sa niekedy budete chcieť k niektorej kapitole alebo veršu vrátiť, výborne poslúžia záložky. Výhodou je, že poznámky ako aj záložky môžete po zaregistrovaní priamo v aplikácii synchronizovať s webom youversion.com.

Takto sa vám už nikdy nestratia a budú vždy na dosah pár kliknutí. Okrem toho Biblia ponúka aj rôzne plány čítania, vyhľadávanie live udalostí a niekoľko nastavení vzhľadu. Stiahnuť ju môžete priamo na Android Markete vyhľadaním slova Bible – hľadajte aplikáciu ktorej developer je Lifechurch.tv.


QR kód

Android Market

Fero Chovaňák / www.mojandroid.sk